Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası [02.02.2024] tarihinde yürürlüğe girmiştir.

https://www.eniyiurunler.net/ (“biz” veya “bizim”) kullanıcılarımızın gizliliğini korumaya kararlıyız. Bu Gizlilik Politikası, web sitemizi ziyaret eden bireylerin kişisel bilgilerini nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve koruduğumuzu açıklamaktadır.

Topladığımız Bilgiler

Sizden aşağıdaki türlerde bilgileri toplayabiliriz:

  1. Kişisel Bilgiler: Adınız, e-posta adresiniz ve iletişim bilgileriniz gibi sizi doğrudan tanımlayabilecek bilgiler.
  2. Kullanım Bilgileri: Web sitemizi nasıl kullandığınız, ziyaret ettiğiniz sayfalar, tıkladığınız bağlantılar ve yaptığınız aramalar gibi bilgiler.
  3. Cihaz Bilgileri: Web sitemize erişmek için kullandığınız cihazınızın IP adresi, tarayıcı türü ve işletim sistemi gibi bilgiler.

Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz

Bilgilerinizi aşağıdaki amaçlarla kullanabiliriz:

  • Hizmetlerimizi Sunmak ve İyileştirmek: Web sitemizi ve sunduğumuz hizmetleri (ürün incelemeleri, karşılaştırmalar ve öneriler) işletmek, korumak ve iyileştirmek için bilgilerinizi kullanırız.
  • Sizinle İletişim Kurmak: Sorularınıza yanıt vermek, müşteri desteği sağlamak ve size önemli güncellemeler ve duyurular göndermek için bilgilerinizi kullanabiliriz.
  • Deneyiminizi Kişiselleştirmek: İlgi alanlarınıza ve tercihlerinize göre web sitemizde gördüğünüz içerik ve reklamları kişiselleştirmek için bilgilerinizi kullanabiliriz.
  • Haklarımızı Korumak ve Yasalara Uymak: Hizmet şartlarımızı uygulamak, haklarımızı ve varlıklarımızı korumak ve geçerli yasalara ve yönetmeliklere uymak için bilgilerinizi kullanabiliriz.

Bilgilerinizi Nasıl Paylaşıyoruz

Bilgilerinizi aşağıdaki durumlarda üçüncü taraflarla paylaşabiliriz:

  1. Hizmet Sağlayıcıları: Web sitesini işletmemize ve korumamıza yardımcı olan web barındırma, analitik ve müşteri desteği sağlayıcıları gibi üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarıyla bilgilerinizi paylaşabiliriz.
  2. Yasal Uyum: Kanun gereği veya yetkili makamların (örneğin, bir mahkeme veya hükümet kurumu) geçerli talepleri doğrultusunda bilgilerinizi açıklayabiliriz.
  3. İş Devirmeleri: Birleşme, devralma veya varlıklarımızın bir kısmının satışı durumunda, bilgileriniz bu işlem kapsamında aktarılabilir.

Tercihleriniz ve Haklarınız

Kişisel bilgilerinize erişme, güncelleştirme veya silme hakkına sahipsiniz. Bu haklarınızı aşağıda verilen e-posta adresinden bize ulaşarak kullanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Gizlilik Politikamız veya veri uygulamalarımız hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen aşağıdaki adreslerden bize ulaşın.

Bu Gizlilik Politikasındaki Güncellemeler

Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Yaptığımız değişiklikleri web sitemizde yayınlayarak sizi bilgilendireceğiz. En güncel bilgiler için bu Gizlilik Politikasını düzenli olarak gözden geçirmenizi öneririz.

Bu Gizlilik Politikası [02.02.2024] tarihinde yürürlüğe girmiştir.

Başa dön tuşu